Michal Procházka

Michal Procházka (1 let)

Czech Republic, Hradec Králové

Ahoj, dobrý den. Jmenuji se Michal Procházka a bydlím v Hradci Králové. Pracuji v neziskovém organizaci pro sluchově postižené. Mým cílem je, aby sluchově postižení byli na stejném úrovni jako majoritní společnost.

Údaje o Kochleárním implantátu

Levá strana: Advanced Bionics | Marvel | 1 roků a 8 měsíce Pravá strana: Advanced Bionics | Marvel | 1 roků a 0 měsíce

Osobní představení

Narodil jsem se jako neslyšící. Díky rodičům se zajistilo sluchové postižení už ve 3/4 roků. Až do 30 let jsem nosil sluchadla. Tedy od krabičková až do závěsných. Nyní jsem uživatelem kochleárních implantátů a to děkuji Fakultní Nemocnici Hradec Králové. Operoval mě 2 krát pan profesor Viktor Chrobok. Jeho konzultace byly na úrovni a dokázal podat adekvátně informace, abych tomu porozuměl. Z hlediska technologie a příslušenství jsem si vybral výrobce Advanced Bionics. Bylo mi nejvíc sympatický. Zvukový procesor Marvel umí přímo nahradit jakoby handsfree po slyšící. Když mi někdo volá, stačí pomocí tlačítka na procesoru zmáčknout a tím se přijme hovor. Slyšet oboustranně usnadňuje při komunikaci s běžnou společnosti, ale bez řádné trénování a bez trpělivosti se nedostane na vyšší úroveň. Můj život se 2 Ki je jiný, živější a pořád objevují nové zvuky, tím se můj mozek nikdy nezastaví a trpělivě čerpá nové podněty a také ukládá paměti. Vím, že mozek od implantace až doteď jede o stošest procent. Ale on to zvládne :-) . Na závěr děkuji rodině, přítelkyní, psovi, kolegyním, Ing. Okluskému, Mudr. Dršatovi a prof. Chrobokovi za trpělivost se mnou. Věřím, že to se mnou neměli snadné :-D a stále nemají.

For details about https://rolexrolexwatches.club/. Up To 90% Off https://www.egreplica.com/. check this site out replicas de relojes. my blog fake rolex for sale. With Free Shipping replica luxury watches. New https://www.watchesj.com. To get more information about richardmillecarbon.com. site link tag heuer monaco replica.