Martin Výborný

Martin Výborný (37 let)

Czech Republic, Praha

Je mi 33let. Dostal jsem KI od 18 let. Rád chodím ven na procházky s psem. Miluji turistiku a plavání. Rád běhám. Kdyby můj pes bičoval, určitě uběhnu. :D.

Údaje o Kochleárním implantátu

Pravá strana: Cochlear | Nucleus 6 | 18 roků a 5 měsíce

Osobní představení

Narodil jsem jako zdravé dítě. Po roce života moje mamka zjistila, že volání nereagují. Šli jsem na první vyšetření. Doktoři řekli, že jsem v pohodě. Moje máma přišlo divné. Jiné fonatrii v Praze mi udělali podobné vyšetření. Nakonec našli, že mám ztráta sluchu. Bohužel nenašli důvod proč jsem ohluchnul. Další roky jsem strávil více času na logopedie, aby jsem mluvil. Ve čtyři roky jsem šel do mateřské školky Ječné. V šesti letech nastoupil do základní školy. Dobře si pamatuji. Jak jsem hrozně těšil. :) Po druhé stupně ZŠ začal mývat problémy češtinou. Nakonec jsem zvládnu dokončit základní vzdělání. Poslední ročník ZŠ postupně zhoršit můj sluch. Doktor doporučil, aby začal uvažovat na KI. Bohužel v době puberty odmítnut. Ve střední škole bylo pro mě složité období. Tam bylo jiné prostředí, spolužáci a kamarády. Vůbec jsem nechápal. Jak mám správně říct kamarádům a při zkouškách. Díky mi zachránil jediný kamarád. Všechno mi řekl. Jak mám správně říct a chovat ostatní lidé. Pak to šlo hladce. Když mi bylo 18 let, tam mi začala myšlenka o KI. Samozřejmě jsem byl operaci. Všechno řekli, jak to probíhá operace, logopedie a nastavení přístroje KI. V květnu mi operovali. Po měsíci mi nastavili. První nastavení bylo hrozné a nepříjemné. Moje mozek ještě neví. Co je za zvuky? Postupně se zlepšovalo. Dneska už slyším ptáci, volání na mé jméno zdálky, zvonek a klasické hodiny. Tyto zvuky jsem dávno zapomněl, když jsem byl malý. Dneska díky tomu, že jsem maturoval a dostal jsem práci na Pražském hradu. Mám pocit, že s KI hodně mi pomohlo. :)

For details about https://rolexrolexwatches.club/. Up To 90% Off https://www.egreplica.com/. check this site out replicas de relojes. my blog fake rolex for sale. With Free Shipping replica luxury watches. New https://www.watchesj.com. To get more information about richardmillecarbon.com. site link tag heuer monaco replica.