Ivo Žebrák

Ivo Žebrák (54 let)

Czech Republic, Ostrava
medel banner Triformance

Rad sportuji - cyklistika, turistika a lyze.

Údaje o Kochleárním implantátu

Levá strana: MED-EL | Rondo 2 | 4 roků a 0 měsíce

Osobní představení

Od 7 let jsem byl na sluchadlech. O KI jsem se zajímal od samého začátku v 80. letech. Má foniatrička mi tvrdila že na KI nemám nárok. Doporučovala jen sluchadla a asi ji to vynášelo. V současnosti mi nová foniatrička doporučila jít na KI. Jsem rád že jsem se pro KI rozhodl. Mám MED-EL - Rondo 2 od 2.1.2019.
 
Tudíž jsem čerstvě implantovany a postupně budu psát blog dál. Pokud můžete tak neváhejte a jděte do toho tez. Tak jak jsem slibil. že budu popisovat své pocity s Rondo 2.
2. nastaveni předcházelo postupne zesilování až na program 4. Dostal jsem se nejvýš na 3. A už mne pan technik volal na další ladění a postřehy. Obcas mi popískává zvuk u televize některé hlasy žen a dětí. Příjemně mne překvapil program 2, kdy jsem stál u zapékací trouby s minutníčkem a slyšel tikání. Stále jsem nevěděl co to je a ono to byl minutník. 40 let jsem byl zvyklý na poslech přes sluchadla. Stale jsem na začátku. Musim si zvykat. Ale u KI mám pocit že je problem ve srozumitelnosti. Dva mesice je jeste brzo na hodnoceni. Zase na druhou stranu objevuji vysoké tony a zvuky které jsem predtim nikdy neznal a mam pocit jako malé dítě které poznává svět a je to krásné.
 
Tak na druhém plese, tentokrát rockovém. Zvažoval jsem jít bez Rondo 2, jelikož jsem myslel že mi praskne hlava a byl jsem opět přijemně překvapen. Po druhem ladění jsem stale na samém začátku, ale šlo krásně slyšet při písni Slzy tvé mámy. Basy sice drnčely ale to se časem doladí. Rondo 2 jsem si pak sundal protože těch zvuku bylo hrozně moc...

For details about https://rolexrolexwatches.club/. Up To 90% Off https://www.egreplica.com/. check this site out replicas de relojes. my blog fake rolex for sale. With Free Shipping replica luxury watches. New https://www.watchesj.com. To get more information about richardmillecarbon.com. site link tag heuer monaco replica.