Bohumil Skokan

Bohumil Skokan (34 let)

Czech Republic, -

Narodil jsem se jako neslyšící a v 8 letech později jsem dostal KI, s kterým byl velký zázrak ... a naopak mi pomáhá překonávat ..., ale přechod z staršího řečového procesoru na upgrade ŘP mi přinesl ...

Údaje o Kochleárním implantátu

Levá strana: Cochlear | Nucleus 6 | 27 roků a 3 měsíce

Osobní představení

V 20-ti letech jsem prodělal zánět mozkových blan od encefalitidy a s přechodem upgrade řečového procesoru mi přineslo nějaké zklamání s komunikací v daném prostředí, ...

Postupně tu budu vyplňovat zkušenosti s přechodem z staršího řečového procesoru Nucleus Spectra 22 na řečový procesor Nucleus Freedom (a pak jsem si zkusil půjčený řečový procesor Nucleus 6 na vyzkoušení), ... atd.

  • S řečovým procesorem jsem nebyl spokojený, protože při komunikaci byl rozstřístěný, nezkreslený zvuk, ... Jak jsem s poslechem vnímal.
  • Nucleus 6 mám půjčený od polovina prosince, jelikož jsem měl nárok k zápůjčení. Jinak jsem s tím spokojený a výhodou je, abych nemusel dívat na pusu a soustředit neustále na odezírání při komunikaci.

Viz web: https://zvut.cz/lide/lide-f38102/bohumil-skokan-studium-jde-zvladnout-i-s-kochlearnim-implantatem-d114958

 

For details about https://rolexrolexwatches.club/. Up To 90% Off https://www.egreplica.com/. check this site out replicas de relojes. my blog fake rolex for sale. With Free Shipping replica luxury watches. New https://www.watchesj.com. To get more information about richardmillecarbon.com. site link tag heuer monaco replica.