Projekt myCimply je na světě!

Unikátní projekt 

To tu ještě nebylo! Jedinečný web myCimply spojuje uživatele kochleárního implantátu ze všech koutů světa a umožňuje jim spravovat vlastní profily. Najdete zde užitečné informace o kochleárních implantátech a příběhy psané samotnými uživateli kochleárního implantátu. 

 
 

Užitečné informace 

Narodilo se vám neslyšící dítě? Ztrácíte sluch? Nebo jste jen zvídaví? Vše podstatné o sluchu se dozvíte právě zde! 
Každý člověk se sluchovým postižením potřebuje individuální přístup, proto je na webu shrnuta problematika sluchového postižení do obecné roviny.

Morální podpora

Cílem webu je usnadnit rodičům neslyšících dětí a neslyšícím dospělým nelehké rozhodování a ukázat jim různé možnosti kompenzace sluchu. Správná cesta je ta, která vede k sebenaplnění.

 
 

Sdílení příběhů 

Čtete rádi poučné i vtipné historky ze života? Pak jste na správné adrese. Každý implantovaný uživatel zde může ostatní inspirovat svým životním příběhem. Za příběhy těch nejmenších odpovídají zákonní zástupci.

myCimply community
 
Přidejte se do myCimply komunity! Najděte si nové přátele, podělte se s ostatními o své zkušenosti s kochleárním implantátem a sami se poučte ze zkušeností těch druhých.
 

 


Proč název myCimply?

Název myCimply je odvozen od anglického slovíčka “simply”, které v překladu znamená “prostě” nebo “jednoduše”. Došlo k záměně prvního písmenka "s" na písmenko "c", které spolu s následujícím písmenem “i” tvoří zkratku CI.
 
Zkratka znamená Cochlear Implant, česky kochleární implantát. Název se dá volně přeložit jako “prostě můj kochleární implantát”.
 
Web je v současné době spuštěn pro Českou republiku a Slovensko, do budoucna však plánujeme rozšíření jazykových mutací. Chceme umožnit sdílet zkušenosti i zahraničním uživatelům, vznikl proto mezinárodní název.


22.11.2018

For details about https://rolexrolexwatches.club/. Up To 90% Off https://www.egreplica.com/. check this site out replicas de relojes. my blog fake rolex for sale. With Free Shipping replica luxury watches. New https://www.watchesj.com. To get more information about richardmillecarbon.com. site link tag heuer monaco replica.