Mezinárodní den zdravotně postižených

Mezinárodní den zdravotně postižených byl poprvé vyhlášen 3. prosince 1981 a vznikl za účelem zvýšení informovanosti široké veřejnosti o problematice, se kterou se osoby s postižením potýkají denně. Tento den má především připomenout, že tito lidé mají právo na svůj plnohodnotný život. V České republice si tento den připomínáme od roku 1993.
 
Přibližně 10 % světové populace trpí nějakým postižením, v České republice se toto číslo pohybuje kolem jednoho milionu osob.
 
Tito lidé po celém světě čelí nejrůznějším překážkám a předsudkům. Cílem Mezinárodního dne zdravotně postižených je zařadit handicapované lidi do společnosti, běžného života a poskytnout jim možnost vzdělání i pracovního uplatnění. Tým, který stojí za projektem myCimply, si stanovil stejný cíl, avšak v oblasti sluchového postižení.
 
3.12. 2018

For details about https://rolexrolexwatches.club/. Up To 90% Off https://www.egreplica.com/. check this site out replicas de relojes. my blog fake rolex for sale. With Free Shipping replica luxury watches. New https://www.watchesj.com. To get more information about richardmillecarbon.com. site link tag heuer monaco replica.