Časté dotazy

Název myCimply je odvozen od anglického slovíčka “simply”, které v překladu znamená “prostě” nebo “jednoduše”. Došlo k záměně prvního písmenka "s" na písmenko "c", které spolu s následujícím písmenem “i” tvoří zkratku CI. Zkratka znamená Cochlear Implant, česky kochleární implantát. Název se dá volně přeložit jako “prostě můj kochleární implantát”.
 
Web je v současné době spuštěn pro Českou republiku a Slovensko, do budoucna však plánujeme rozšíření jazykových mutací. Chceme umožnit sdílet zkušenosti i zahraničním uživatelům, vznikl proto mezinárodní název.

Uvítáme pomocnou ruku. Domluvíme si s Vámi osobní setkání, kde probereme, jak si můžeme být vzájemně nápomocní. :)

Informace zveřejněné na webu mají čistě informační charakter. Stejně jako je každý člověk jedinečný, tak neexistuje jediný správný postup aplikovatelný na všechny podobné situace. Důležité je rozhodnout se tak, aby z toho měl člověk pokud možno užitek a dobrý pocit. Obsah webu neustále upravujeme, rozšiřujeme a upřesňujeme na základě zpětných vazeb.

Obsah uvedený na webu pravidelně aktualizujeme a upravujeme na základě připomínek uživatelů. Profily mohou být rozšířeny o základní otázky týkající se kochleárního implantátu. Máte-li pocit, že obsahu chybí nějaké důležité poznatky nebo se v něm objevují nepřesnosti, prosím, napište nám zde. Každou Vaši připomínku prověříme. :)

Spolupráce

Mohlo by vás zajímat

Zobrazit starší novinky

For details about https://rolexrolexwatches.club/. Up To 90% Off https://www.egreplica.com/. check this site out replicas de relojes. my blog fake rolex for sale. With Free Shipping replica luxury watches. New https://www.watchesj.com. To get more information about richardmillecarbon.com. site link tag heuer monaco replica.