Michal Procházka

Michal Procházka (0 let)

Czech Republic, HK

Zdravím vespolek. Jmenuji se Michal Procházka. Co si říct o mě? Jsem totálně upřímný člověk a příliš komunikativní. Mám rád knihy, společnost, filmy a různé konference.

Údaje o Kochleárním implantátu

Levá strana: Advanced Bionics | Marvel | 1 roků a 0 měsíce

Osobní představení

Narodil jsem se jako neslyšící. Díky rodičům se zajistilo sluchové postižení už ve 3/4 roků. Až do 30 let jsem nosil sluchadla. Tedy od krabičková až do závěsných. Jelikož jsem znal přátelé s kochléarním implantátem (dále jen Ki) . Proto od mých 25 let jsem váhal, protože jsem měl fakt zbytky sluchu. Nakonec díky přátelům jsem dokopal k operaci v Hradci Králové, operoval mě pan profesor Chrobok. Značku jsem si vybral AB. Proč? Působil mi nejvíc sympatický v rámci technologií. No a teď se chystám druhé Ki. Poté zde upravím příběh. Než zde budu aktualizovat příběh, mohu říct s jedním uchem, co mi dalo. Takže jsem naprosto spokojeným uživatelem. Samozřejmě nikdy nebudu slyšet jako slyšící člověk. Ale cítím se méně vyčerpaný. Už se nemusím příliš soustředit na rozumění řeči. Akorát s jedním Ki se cítím polovičně, takže se těším na druhé ucho. PS: neřešil jsem češtinu. Píšu rychle z mobilu. Opravený a aktualizovány příběh garantují s lepší češtinou ????. Děkuji za pochopení ????.

For details about https://rolexrolexwatches.club/. Up To 90% Off https://www.egreplica.com/. check this site out replicas de relojes. my blog fake rolex for sale. With Free Shipping replica luxury watches. New https://www.watchesj.com. To get more information about richardmillecarbon.com. site link tag heuer monaco replica.