Martin T.

Martin T. (31 let)

Czech Republic, -
medel banner Triformance

Aktuálně používám OPUS 2. V tuhle chvíli řeším upgrade procesoru. Své zkušenosti popisuji dále v profilu.

Údaje o Kochleárním implantátu

Levá strana: MED-EL | Rondo 3 | 11 roků a 8 měsíce

Osobní představení

Nejvýkonnější sluchadla, které jsem měl od narození mi v 19 letech začala být nedostačující a na doporučení technika jsem se rozhodl pro kochleární implantaci zn. MED-EL.
 
Obavy z jednostranné implantace jsem neměl. Na levém uchu, kde nic neslyším, (a to ani se sluchadlem) nemám co ztratit. Po implantaci převládalo zklamání. Myslel jsem, že se to zapojí a budu moci normálně fungovat. Opak byl pravdou. Zvuk byl nepříjemný, slyšel jsem mišmaš všeho (moc zvuků najednou a byly nerozlišitelné). Proto jsem zatím využíval ještě sluchadlo (na pravém uchu) a levou implantovanou stranu jsem nevyužíval. Po necelých dvou letech už to nešlo ani se sluchadlem na pravé straně a byl jsem nucen začít nosit stabilně KI (na levé straně).
 
Následovaly měsíce nového poslechu a tréninku. Obzvlášť na VŠ, kde jsem v důsledku frustrace vynechával (nepovinné) přednášky. Hodinu a půl odezírat na každé přednášce a ještě rozlišovat zvuky se nedalo, bylo to únavné. Vzhledem k neobvyklé konstrukci KI jsem byl několikrát a jsem stále vystavován dotazům, co to mám na hlavě :D. Zpočátku mi to bylo nepříjemné, nyní se tomu zasměji, případně i vysvětlím.
 
To jak jsem slyšel poprvé s KI a co nyní slyším teď se nedá srovnávat. Poslech je mnohonásobně lepší než se sluchadly. Více o mých zkušenostech s KI si můžete přečíst v článku http://www.mycimply.com/novinka/rondo-2-vs-opus-2
 
Měl jsem také možnost v rámci projektu Chodící lidé představit projekt myCimply i studentům 1. LF UK. Více v článku http://mycimply.com/novinka/prednasky-studentum-1-lf-uk
 
V současné době uvažuji o oboustranné implantaci a upgradu stávajícího KI, protože slyšení s jedním KI je s postupem času nedostačující.

For details about https://rolexrolexwatches.club/. Up To 90% Off https://www.egreplica.com/. check this site out replicas de relojes. my blog fake rolex for sale. With Free Shipping replica luxury watches. New https://www.watchesj.com. To get more information about richardmillecarbon.com. site link tag heuer monaco replica.